Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: inteligentny, dom,

Kategoria :
Biznes i ekonomia, Budownictwo, Zdrowie i uroda, Informatyka, Inne, Mieszkanie, Technika, Handel i usługi,

Wpisów: :
Dom Inteligentny Wulian Dom Inteligentny Wulian

System BMS gwarantuje tobie pełną kontrolę nad twoim mieszkaniem i wszystkimi jego urządzeniami. To właśnie w ten sposób można zabezpieczyć się przed nieszczęściami, które są realnym zagrożeniem dla twojego majątku. Od strat majątkowych i finansowych może uchronić głównie czujnik zalania. Jest to jedna z najczęstszych katastrof domowych, która potrafi napędzić wiele złego. Na szczęście nasz system jest w stanie pomóc tobie zadbać o zabezpieczanie twojego mieszkania. Automatyka domowa może naprawdę zdziałać cuda!

adres www: http://www.wulian.pl/


:: Dom Inteligentny Wulian
link nie działa/spam?

Automatyka budynkowa - grenton.pl Automatyka budynkowa - grenton.pl

Jeżeli interesuje Państwa system inteligentnych domów, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę Grenton, której siedziba znajduje się w Krakowie. Przygotowaliśmy duży zbiór możliwości, wśród których każdy kontrahent wyszuka interesującą dla siebie ofertę. Sprawia to, że jesteśmy pewni satysfakcji wszystkich kontrahentów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo kalkulator, który pozwoli na wyliczenie kosztów konkretnego systemu. Zapraszamy chętnych kontrahentów do współpracy.

adres www: http://www.grenton.pl/


:: Automatyka budynkowa - grenton.pl
link nie działa/spam?

Inteligenty dom - Sofihome.pl Inteligenty dom - Sofihome.pl

Ramki SofiHome produkowane są z aluminium PA38, są polerowane bez użycia maszyn a później lakierowane w wybranym przez klienta kolorze RAL. Ramki poddawane są procesowi anodowania przez co uzyskują niezwykłą twardość powierzchni oraz odporność na działanie urazów mechanicznych. Przygotowana przez nas propozycja skierowana jest do ludzi, którzy cenią sobie oryginalny design i doskonałą jakość. Nasze przyciski znajdują zastosowanie w instalacjach inteligentnych domów i budynków jak i tradycyjnych instalacjach elektrycznych. Działamy na rynku od kilku lat.

adres www: http://sofihome.pl/


:: Inteligenty dom - Sofihome.pl
link nie działa/spam?

Kino domowe Kino domowe

Przedsiębiorstwo Art Cinema specjalizuje się w opracowywaniu systemów inteligentnych domów. Umiemy dokładnie dopasować określone elementy systemu tak, aby zagwarantować dużą wygodę oraz bezawaryjność użytkowania. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo przy wyborze poszczególnych składowych interesującego konkretnego kontrahenta systemu. Jesteśmy znani z dużej precyzji oraz doskonałej jakości wykonywanych usług. Większość z proponowanych systemów jest do oglądnięcia w naszym budynku pokazowym, który zlokalizowany jest w Krakowie.

adres www: http://www.artcinema.pl/


:: Kino domowe
link nie działa/spam?

Inteligentnyrozwoj.info.pl - po ir Inteligentnyrozwoj.info.pl - po ir

MG Premium Sp. z o.o. oferuje kompletne usługi w zakresie doradztwa unijnego dla przedsiębiorstw oraz doradztwo prawne. Mamy ponad 6-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Naszą kancelarię tworzy zespół najlepszych ekspertów. Pomagamy klientom przed złożeniem formularza o pozyskanie środków finansowych, w trakcie jego ewaluacji oraz po uzyskaniu pozytywnej decyzji. Na naszej stronie internetowej inteligentyrozwoj.info.pl klienci odnajdą dużą liczbę wiadomości dotyczących Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oraz harmonogram przyjmowania wniosków na rok 2015.

adres www: http://inteligentnyrozwoj.info.pl/


:: Inteligentnyrozwoj.info.pl - po ir
link nie działa/spam?

Projektory kina domowego Projektory kina domowego

Wieloletnie doświadczenie firmy Cinematic w instalacji systemów kina domowego, tworzeniu pomieszczeń konferencyjnych oraz zakładaniu inteligentnych układów sterowania domem zapewnia profesjonalną realizację zleconych prac. Współpraca z najlepszymi producentami sprzętu pozwala nam na dobranie satysfakcjonującego rozwiązania dla każdego klienta. Każda praca wykonawcza jest drobiazgowo zaplanowana w celu znalezienia optymalnej instalacji dla zadanych kryteriów. Zapraszamy do składania zapytań osoby z całej Polski.

adres www: http://www.cinematic.pl/


:: Projektory kina domowego
link nie działa/spam?

Instalacje solarne w Krakowie, inteligentny dom w Krakowie Instalacje solarne w Krakowie, inteligentny dom w Krakowie

Jesteśmy nowoczesną spółką z Krakowa, zajmującą się sprzedażą i instalacją kolektorów słonecznych. U nas uzyskają Państwo kompleksową poradę w doborze, wykonaniu projektu, zamówienia, montażu a również późniejszym serwisowaniu systemów solarnych. Proponujemy współpracę zarówno inwestorom, jak i przedsiębiorcom, osobom prywatnym. Jesteśmy przekonani, że to dokłądnie nasze produkty spełnią Państwa nadzieję. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy do Państwa dyspozycji, odpowiemy na wszelkie pytania!

adres www: http://mdsystemy.pl/


:: Instalacje solarne w Krakowie, inteligentny dom w Krakowie
link nie działa/spam?

Inteligentny dom Inteligentny dom

Home-Control sprawia że każdy może posiadać nie standardowy ale inteligentny budynek. W ofercie mogą Państwo znaleźć inteligentne instalacje, audio, tv/sat, sieci LAN oraz bezprzewodowe. Inteligentny dom to także ochrona, dzięki systemom przeciwpożarowym oraz alarmowym, monitoringowi, kontroli dostępu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w bezinwazyjnym montażu wszystkich urządzeń. Kompleksowa oferta usług znaleźć można na stronie internetowej Home-Control.

adres www: http://home-control.pl/


:: Inteligentny dom
link nie działa/spam?

Panele sterujące Panele sterujące

Inteligentny dom to rozwiązania jutra. Dzięki firmie Ihms już w każdej chwili Państwa dom może stać się wygodny, funkcjonalny jak również przede wszystkim oszczędny. Dzięki urządzeniom i inteligentnym systemom ,które automatycznie sterują wszelkimi elementami domu w każdym momencie zobaczyć można zużycie wody, energii gazu jak również monitorować swoje bezpieczeństwo. W ofercie mogą państwo znaleźć panele jak również przyciski sterujące, kompletny osprzęt elektryczny sofi, czujniki, bramki, aktory. Firma sprzedaje urządzenia najwyższej jakości w niskiej cenie. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z pełna ofertą na Witrynie internetowej.

adres www: http://www.ihms.pl/


:: Panele sterujące
link nie działa/spam?

Homelogic - Centrum inteligentnych domów Homelogic - Centrum inteligentnych domów

Homelogic jest firmą zapewniającą innowacyjne systemy dla mieszkań. Specjalnością poznańskiej firmy są domy inteligentne. Charakteryzują się one korzystniejszymi osiągami niż normalne budynki. Domy inteligentne cechuje mniejsze zapotrzebowanie na energię. Zastosowanie licznych czujników oraz automatycznych systemów umożliwia zachowanie stałej temperatury pomieszczeń, oraz samoczynne wyłączanie i włączanie oświetlenia oraz urządzeń elektronicznych. Dodatkowo inteligentny budynek cechuje znacznie większa wygoda użytkowania. Inteligentne rolety samoczynnie się zwiną i rozwiną, oświetlenie zgaśnie w w chwili opuszczenia domu, zaś alarm sam przejdzie w stan czuwania. Nadto Homelogic proponu

adres www: http://homelogic.pl/


:: Homelogic - Centrum inteligentnych domów
link nie działa/spam?

Program dla fryzjerów Program dla fryzjerów

NeoHair jest to aplikacja przeznaczona do zarządzania salonem fryzjerskim, spa czy siłownią dla nowoczesnych salonów z dostępem do internetu. Oprogramowanie to zawiera mnogość funkcji ułatwiających prowadzenie swojego biznesu. Najważniejsze funkcje to inteligentny kalendarz, powiadomienia SMS o zbliżającej się wizycie, historia wizyt każdego Klienta czy też możliwość publikowania zdjęć naszej stylizacji na portalach społecznościowych.

adres www: http://www.neohair.pl/


:: Program dla fryzjerów
link nie działa/spam?

www.gestalt.poznan.pl www.gestalt.poznan.pl

Psychoterapia Gestalt to obszar pomocy, z którego możliwości korzysta coraz więcej osób. Od wielu lat psychoterapia przestała być ofertą skierowaną do osób dotkniętym zaburzeniami psychicznymi, bowiem stres, konflikty, porażki i wyzwania to zdarzenia, które dotyczą osób w wieku średnim, zdrowych i inteligentnych.rnrnPsychoterapeuta prezentowanej praktyki psychoterapii Gestalt ma to na uwadze i znaczną część oferty kieruje do właśnie takich osób. Terapia Gestalt ma duże zastosowanie w przypadku osób zmierzających do większej samodzielności pod względem zachowywania wewnętrznej równowagi. Pomaga rozwijać świadomość siebie i w oparciu o informacje z organizmu, emocji i umysłu podejmować decyzje

adres www: http://gestalt.poznan.pl/


:: www.gestalt.poznan.pl
link nie działa/spam?

Inteligentny Dom, Inteligentny budynek, Sterowanie Domem, Sterowanie O Inteligentny Dom, Inteligentny budynek, Sterowanie Domem, Sterowanie O

System Inteligentnego Domu i Budynku - e-House. Zintegrowane sterowanie (poprzez PC, Internet, PDA, Piloty, Telefon Komórkowy) urządzeniami elektrycznymi, Audio Video, Kotłem, Kominkiem z płaszczem wodnym, DGP, GWC, Kolektory Słoneczne, Rekuperator, Wentylacja, System Zabezpieczeń, Powiadomienie System Inteligentnego Domu i Budynku - e-House. Zintegrowane sterowanie (poprzez PC, Internet, PDA, Piloty, Telefon Komórkowy)

adres www: http://www.isys.pl/


:: Inteligentny Dom, Inteligentny budynek, Sterowanie Domem, Sterowanie O
link nie działa/spam?

Dom inteligentny - ogrzewanie - termostaty - alarmy - www.deltadore.pl Dom inteligentny - ogrzewanie - termostaty - alarmy - www.deltadore.pl

Delta Dore to grupa firm, których obszarem zainteresowania jest inteligentny dom. Naszą domeną są alarmy, automatyka domowa, ogrzewanie, termostaty oraz wiele innych. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na pełne sterowanie domem, który będzie dopasowany do potrzeb każdego domownika. Pragniesz zwrócic sie do profesionalisty lub sam nim jestes

adres www: http://www.deltadore.pl/


:: Dom inteligentny - ogrzewanie - termostaty - alarmy - www.deltadore.pl
link nie działa/spam?

Inteligentny dom Inteligentny dom

Szukasz oszczędności energii, komfortu i bezpieczeństwa? dobrze trafiłeś nasza firma Elektris autoryzowany przedstawiciel systemów zajmuje się wykonywaniem nowoczesnych instalacji elektrycznych. System EIB technika cyfrowa to oszczędność energii. Firma może się szczycić bogatym portfolio posiada też sporą ilość certyfikatów. Elektris zrealizował dużo zleceń, które przyczyniły się do poprawy komfortu, a także znacznych oszczędności energii.

adres www: http://www.elektris.pl/


:: Inteligentny dom
link nie działa/spam?

VENTURI: multimedialny dom, inteligentny dom, ineligentne domy, system VENTURI: multimedialny dom, inteligentny dom, ineligentne domy, system

Profesjonalna i kompleksowa obsługa, jakość i doświadczenie. Najlepsze rozwiązania inteligentnego domu oparte o sprzęt renomowanych producentów w branży. Jedynym ograniczeniem możliwości jest wyobraźnia! Prowadzimy klienta przez cały proces począwszy od projektu, poprzez dobór sprzetu, wykonanie instalacji strukturalnej i montaż urządzeń aż po konfiguracje, programowanie i integrację systemu. Zapraszamy!

adres www: http://www.venturihs.com/


:: VENTURI: multimedialny dom, inteligentny dom, ineligentne domy, system
link nie działa/spam?

Usługi elektryczne Kraków Usługi elektryczne Kraków

Wykonujemy instalacje elektryczne, alarmowe i komputerowe w Krakowie i innych miastach sąsiadujących. Nasza firma wyróżnia się solidnością i fachowością. Wykonujemy na zamówienie projekty i wykonanie inteligentnych domów, montujemy videodomofony oraz montujemy nowoczesne oświetlenia. Zakładamy instalacje przeciwpiorunowe i wykonujemy przenoszenie liczników. W razie nagłej potrzeby podejmujemy się usuwania awarii elektrycznych.

adres www: http://www.elektryk.krakow.pl/


:: Usługi elektryczne Kraków
link nie działa/spam?

Inteligentny dom Inteligentny dom

Inteligentny dom, system automatyki domu BPT. Dystrybutor rozwiązań inteligentnego domu. Hoasis Plus, Nehos - przeznaczony do integracji różnych instalacji, w tym Hoasis, wideofonowej, teleinformatycznych, bezpieczeństwa oraz audio-wideo

adres www: http://www.inteligentny.com.pl/


:: Inteligentny dom
link nie działa/spam?

IntelINSTAL - inteligentne instalacje, inteligentny dom, eib, lcn IntelINSTAL - inteligentne instalacje, inteligentny dom, eib, lcn

Inteligentne domy, hotele, biura. Certyfikaty systemów automatyki budynków. Współpraca z architektami i projektantami wnętrz. Sytemy zarządzania budynkami BMS, sieci EiB / KNX, LCN, Teletask i inne. Trójmiasto, Gdynia, Gdańsk

adres www: http://www.intelinstal.pl/


:: IntelINSTAL - inteligentne instalacje, inteligentny dom, eib, lcn
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020