Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: horeca,

Kategoria :
Biznes i ekonomia, Handel i usługi, Aktualności i media, Turystyka i wypoczynek,

Wpisów: :
Horeca Service - Wypożyczalnia gastronomiczna, catering, eventy. Horeca Service - Wypożyczalnia gastronomiczna, catering, eventy.

Horeca Service Group to trzy profesjonalne brandy: 1. Horeca Service Rental - umożliwia wynajem i wypożyczanie sprzętu gastronomicznego. Wśród oferty można znaleźć między innymi: - sprzęt kuchenny ciężki, - tekstylia, - krzesła i stoły, - porcelanę degustacyjną, bufetową i bankietową, - szkło (kieliszki, kufle, szklanki) i sztućce, - sprzęt barowy, - oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. 2. Horeca Service Catering - profesjonalna organizacja cateringu. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z Krakowa i okolic. Wieloletnie doświadczenie, pozwala na niezwykle precyzyjne dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Horeca Service Catering to najwyższa jakość

adres www: http://horecaservice.pl/


:: Horeca Service - Wypożyczalnia gastronomiczna, catering, eventy.
link nie działa/spam?

Wyposżaenie kuchni restauracji gastronomii - urządzenia gastronomiczne Wyposżaenie kuchni restauracji gastronomii - urządzenia gastronomiczne

HoReCa Express to wyposażenie kuchni, restauracji oraz wszelkiej gastronomii. Urządzenia gastronomiczne oferowane przez naszą firmę charakteryzuje najwyższa jakość. Przedstawiamy ofertę firmy atotech. HoReCa Express zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych środków czystości oraz sprzętu gastronomicznego. Chemia dla gastronomii i hacaap.

adres www: http://www.horeca-express.pl/


:: Wyposżaenie kuchni restauracji gastronomii - urządzenia gastronomiczne
link nie działa/spam?

Spiegelau Spiegelau

Generalny dystrybutor w Polsce firm: Nachtmann i Spiegelau, sztućców oraz akcesoriów stołowych Mepra oraz, w kanale horeca: porcelany Rosenthal. Lider w dystrybucji ekskluzywnej porcelany, ceramiki, szkła i sztućców do odbiorców z segmentu horeca - hoteli, restauracji i barów.

adres www: http://www.miszczak.biz/


:: Spiegelau
link nie działa/spam?

Horeca Strategies Horeca Strategies

aktywności w obszarze out-of-home: Brand Activation | Sales i Distribution | Horeca Research | Horeca Training i Special Projects. Specjalizujemy się w obszarze B2B. Nasze bieżące i przeszłe projekty, case studies, szczegóły oferty opisane są na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczas zrealizowanymi projektami oraz listą wiernych klientów.

adres www: http://www.horeca.com.pl/


:: Horeca Strategies
link nie działa/spam?

Sklep Online Horeca-Serwis Warszawa,zmywarki do posadzek Sklep Online Horeca-Serwis Warszawa,zmywarki do posadzek

Oferujemy urządzenia do sprzątania i maszyny czyszczące,zmywarki do posadzek, odśnieżarki,odkurzacze przemysłowe, maszyny sprzątające, urządzenia czyszczące,szorowarki, zmywarki,gastronomiczne, zamiatarki,środki czystości ,chromol,ręczniki papierowe,papier toaletowy,dozowniki,czyściwa

adres www: http://www.horecaserwis.pl/


:: Sklep Online Horeca-Serwis Warszawa,zmywarki do posadzek
link nie działa/spam?

Kawa espresso, Horeca, Vergnano, sprzedaż kawy. Kawa espresso, Horeca, Vergnano, sprzedaż kawy.

Jesteś miłośnikiem kawy? Lubisz dobrą, aromatyczną i smaczną kawę? Pora na wypróbowanie naszej oferty. Caffe Vergnano działa od 1882 roku. Oferujemy znakomitą kawę Horeca i espresso. Posiadamy w swojej ofercie taki kawy jak Espresso dolce "900, Espresso crema "800, Espresso rico "700, Espresso classico "600, nasz specjał Micela 1882 Espresso i wiele, wiele innych.

adres www: http://www.caffevergnano.pl/


:: Kawa espresso, Horeca, Vergnano, sprzedaż kawy.
link nie działa/spam?

Wyposażenie hotelu Wyposażenie hotelu

Horec.pl to najwiekszy serwis branży hotelarskiej i gastronomicznej. Jest to miejsce stworzone dla osób zainteresowanych tą branżą, a szczególnie hotelarzy i restauratorów. Horeca.pl prezentuje najistotniejsze wydarzenia branżowe, zawiera potężną bazę firm i produktów dla hotelarstwa i gastronomii.

adres www: http://www.horeca.pl/


:: Wyposażenie hotelu
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019