Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: hds,

Kategoria :
Transport, Nauka,

Wpisów: :
Usługi dźwigowe - dzwigisamochodowe.pl Usługi dźwigowe - dzwigisamochodowe.pl

Czego możesz spodziewać się po naszej ofercie? Znajdziesz w niej zwłaszcza: dźwigi, usługi dźwigowe, podnośniki koszowe, żurawie samojezdne, transport, transport hds oraz dużo innych. Dla nas najważniejszy jest przede wszystkim klient. To właśnie z myślą o nim rozwijamy naszą działalność przez cały czas. W ten sposób możemy oferować więcej i lepiej. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

adres www: http://www.dzwigisamochodowe.pl/


:: Usługi dźwigowe - dzwigisamochodowe.pl
link nie działa/spam?

Transport HDS - Avio Star Transport HDS - Avio Star

Avio-Star to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku transportowym. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się pod adresem ul. Płytowa 1, 03-046 Warszawa. Firma ta oferuje niespotykanie szeroki zakres usług, między innymi transport budowlany, transport pojazdami z HDS, usługi dźwigiem, transport odpadów, usługi koparką, ładowarką czołową, wyburzanie budynków, odśnieżanie. Firma podejmuje się każdego zlecenia, nawet najbardziej nietypowego, posiadając na to warunki w postaci dużej floty pojazdów specjalnych.

adres www: http://www.avio-star.pl/


:: Transport HDS - Avio Star
link nie działa/spam?

Transport HDS Poznań - j-k-transport.eu Transport HDS Poznań - j-k-transport.eu

Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się realizacją usług związane z transportem HDS. Dysponujemy świetną kadrą pracowników, która da sobie radę z transportem sporej ilości produktów. Posiadany przez nas sprzęt utrzymany jest w świetnym stanie technicznym, a nasza kadra pracowników podoła każdemu wyzwaniu. Nie ma dla nas znaczenia co mamy przetransportować to na pewno sobie z tym poradzimy. Możemy przewieźć materiały budowlane, kontenery, szamba betonowe jak i bardzo dużo innych artykułów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z możliwościami naszej firmy.

adres www: http://j-k-transport.eu/


:: Transport HDS Poznań - j-k-transport.eu
link nie działa/spam?

Kursy, szkolenia na magazyniera, wózki widłowe - JGL Logistics. Kursy, szkolenia na magazyniera, wózki widłowe - JGL Logistics.

Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome, hds. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu. Kursy prowadzimy także w siedzibie klienta, zdobyte uprawnienia możesz potwierdzić egzaminem państwowym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Działamy na terenie całego kraju, między innymi w miejscowośc

adres www: http://www.magazynier.edu.pl/


:: Kursy, szkolenia na magazyniera, wózki widłowe - JGL Logistics.
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021