Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: crm,

Kategoria :
Biznes i ekonomia, Handel i usługi, Internet, Informatyka,

Wpisów: :
Marketing Automation - crmdesigner.pl Marketing Automation - crmdesigner.pl

Młodzi, kreatywni i profesjonalni - zespół firmy CRM Designer sp. z o.o. to eksperci w dziedzinie wdrażania systemów wspierających zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem. Chcesz zapanować nad chaosem w umowach, pozyskiwać nowych kontrahentów i być liderem w swojej branży na lokalnym rynku? Sukces wymaga strategii i inwestycji. Spytaj naszą załogę o doradztwo jakie systemy CRM będą dla Ciebie najlepsze.

adres www: http://crmdesigner.pl/


:: Marketing Automation - crmdesigner.pl
link nie działa/spam?

Outbox - Wdrożenia CRM Outbox - Wdrożenia CRM

Outbox to lider wdrożeń CRM (Systemy Zarządzania relacjami z Klientami), firma o międzynarodowym zasięgu, zatrudniająca wybitnych specjalistów. Firma wdraża narzędzia wspierające zaangażowanie klienta, umożliwiające skuteczne zarządzanie procesami biznesowymi w firmie. Outbox jest firmą znaną ze swojej solidności i terminowości oraz elastycznego podejścia do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Jako certyfikowany partner Salesforce CRM, Microsoft CRM i Oracle CRM, Outbox zapewnia najwyższe standardy usług.

adres www: http://outbox.pl/


:: Outbox - Wdrożenia CRM
link nie działa/spam?

CRM CRM

Jeśli w Państwa interesie leży utrzymanie doskonałych relacji z klientami, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy miniCRM.pl, która udostępnia opcję skorzystania ze stworzonego przez zatrudniony zespół programu CRM. Największym atutem przygotowanego programu jest jego funkcjonalność a także prostota obsługi. Dodatkowo jest on dostępny online, dzięki czemu może być używany na wielu urządzeniach mobilnych. Proponujemy klientom kilka opcji użytkowania, spośród których każdy zainteresowany wybierze odpowiednią dla siebie.

adres www: http://minicrm.pl/


:: CRM
link nie działa/spam?

Oprogramowanie dla firm Oprogramowanie dla firm

Prowadzenie własnej firmy wcale nie jest łatwym kawałkiem chleba. Trzeba podkreślić, że bynajmniej nie jest to tylko współpracowanie z klientami, ale również masa roboty papierkowej. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Najlepiej przy pomocy dobrego oprogramowania komputerowego, ale gdzie takie znaleźć i tak faktycznie jakie oprogramowanie będzie najlepsze? Na pewno odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, ale na pewno też możemy znaleźć wiele ciekawych podpowiedzi na stronie internetowej przyjaznycrm.pl.

adres www: http://przyjaznycrm.pl/


:: Oprogramowanie dla firm
link nie działa/spam?

Program CRM Program CRM

Nasz system ChromeCRM jest systemem informatycznym, którego zadaniem jest wspieranie procesów zachodzących w firmie, związanych z pozyskaniem potencjalnych klientów a potem ich utrzymania. Co wyróżnia naszą ofertę - to prostota użytkowania oprogramowania, niezwykle krótki czas jego uruchomienia oraz bogate doświadczenie naszych pracowników. W naszej ofercie znajdą Państwo ChromeCRM Professional i ChromeCRM Recruit. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą Państwu pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań.

adres www: http://www.chromecrm.com/


:: Program CRM
link nie działa/spam?

crm crm

Jeśli planują Państwo zastosować w swojej firmie system informatyczny, niezbędne będzie przeszkolenie pracowników do jego obsługi. Komplus to firma, zajmująca się wieloma usługami informatycznymi, także w zakresie szkolenia pracowników z najnowszych rozwiązań informatycznych. Odnosimy na tym polu wiele sukcesów, o czym świadczy współpraca ze znanymi i dużymi polskimi firmami od wielu lat. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wprowadzenie w Państwa przedsiębiorstwach systemu CRM oraz jego późniejszą konserwację.

adres www: http://www.komplus.pl/


:: crm
link nie działa/spam?

Strony internetowe - Częstochowa Strony internetowe - Częstochowa

Agencja Hoka - firma z Częstochowy oferująca szereg usług od tworzenia prostych stron internetowych poprzez bardziej skomplikowane systemy czy sklepy internetowe po bardzo zaawansowane systemy crm. W ofercie również promocja oraz pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach. Wieloletnie doświadczenie w tak młodej branży do duży atut, który skutecznie wykorzystujemy, aby promować serwisy naszych klientów. Zapraszamy na łamy strony internetowe agencji w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

adres www: http://www.hoka.pl/


:: Strony internetowe - Częstochowa
link nie działa/spam?

Szczegółowy opis rozwiązań Szczegółowy opis rozwiązań

Wygodna obsługa i usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie - Enova - programy crm i oprogramowanie dla firm. Na stronie opis rozwiązań - ciekawe promocje dla nowo-powstałych firm. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami.

adres www: http://www.enova.pl/


:: Szczegółowy opis rozwiązań
link nie działa/spam?

Oprogramowanie dla firm - SENTE - systemy ERP - CRM -  programy Oprogramowanie dla firm - SENTE - systemy ERP - CRM - programy

Oferujemy oprogramowanie dla firm, oprogramowanie finansowe, program kadrowo płacowy, programy księgowe, oraz systemy ERP i CRM. Nasze programy dla firm cechują się dużą innowacyjnością, praktycznymi rozwiązaniami, oraz łatwym użytkowaniem. Misją naszej firmy jest usprawnianie procesów biznesowych naszych Klientów przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych i zarządzania informacją, głównie technologii internetowych.

adres www: http://www.sente.pl/


:: Oprogramowanie dla firm - SENTE - systemy ERP - CRM - programy
link nie działa/spam?

Producent oprogramowania Producent oprogramowania

ITCube to bardzo popularny polski system CRM. Oferujemy wysokiej jakości oprogramowanie CRM ITCube - Zarządzanie relacjami z klientami, oferty, dokumenty, projekty, sprzedaż. Producent oprogramowania zaprasza po najpopularniejszy polski system Crm. Producent oprogramowania ITCube - najpopularniejszy polski system CRM. Profesjonalne oprogramowanie CRM ITCube - zarządzanie relacjami z klientami, crm, zadania. Zapraszamy po najpopularniejszy polski system Crm. Projekty, oferty, sprzedaż i dokumenty

adres www: http://www.itcube.pl/


:: Producent oprogramowania
link nie działa/spam?

CRM i systemy sprzedaży CRM i systemy sprzedaży

INSOFT sp. z o.o. produkuje i wdraża oprogramowanie CRM do zarządzania kontaktami z klientem oraz systemy sprzedaży PC-Market do obsługi klienta detalicznego. Firma posiada autoryzacje m.in. Lotus - Advanced Business Partner, IBM - Software Partner / Advanced Level, Sybase – Commercial Application Provider, Microsoft - Gold Cerified Partner oraz certyfikat jakości ISO 9001:2000 nadany przez TÜV Nord Polska.

adres www: http://www.insoft.com.pl/


:: CRM i systemy sprzedaży
link nie działa/spam?

Producent, crm Producent, crm

Bs4 oferuje oprogramowanie CRM. Nasza firma projektuje oraz wykonuje strony i serwisy internetowe. Bs4 intranet to nowoczesny przeglądarkowy system CRM. Elastyczny i konfigurowalny, który idealnie można dopasować do potrzeb Twojej firmy. Internet - producent oprogramowania CRM zaprasza do skorzystan

adres www: http://www.bs4.pl/


:: Producent, crm
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021