Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: WOK,

Kategoria :
Katalogi Stron, Edukacja, Prawo i podatki, Motoryzacja, Kraje i regiony, Handel i usługi, Biznes i ekonomia,

Wpisów: :
Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl

Zapoznaj się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Gabriela Więckowska. Nasza kancelaria mieści się w odpowiednim miejscu Krakowa co jest jej innym plusem. Pośród dziedzin prawa, w ramach których prowadzona przez nas kancelaria świadczy swoje usługi jest prawo rodzinne, prawo związane ze spadkami, prawo cywilne, prawo związane ze sprawami karnymi, prawo gospodarcze, prawo medyczne i inne obszary prawa. Na stronie www kancelarii można szczegółowo zapoznać się z ofertą, jak również odnaleźć praktyczne informacje na tematy z różnych dziedzin prawa, bądź też wszelkie wymagane dane kontaktowe.

adres www: http://www.adwokatwieckowska.pl/


:: Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl
link nie działa/spam?

Adwokat warszawa - sprawy-rozwodowe.info Adwokat warszawa - sprawy-rozwodowe.info

W ramach oferty naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie spraw związanych z rozwodami. Jednocześnie nasza KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT WARSZAWA jest w stanie zapewnić również prowadzenie spraw związanych z podziałem majątku. Prawnicy, którzy specjalizują się od wielu lat w prowadzeniu takich spraw są w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania.

adres www: http://sprawy-rozwodowe.info/


:: Adwokat warszawa - sprawy-rozwodowe.info
link nie działa/spam?

Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl

Gdy chcemy porady związanej ze zdrowiem serca należy udać się do kardiologa, gdy posiadamy problem dotyczący nauki matematyki udajemy się do osoby nauczającej ten przedmiot, jeśli chcemy stworzyć program dotyczący komputerów zgłaszamy się do osoby zajmującej się programowaniem. Nie inaczej powinno być z osobami znajdującymi się na prawie, gdyż prawo jest bardzo złożone, pojawia się dużo nowości oraz różnego rodzaju interpretacji przepisów. I dlatego według nas kancelarie, które specjalizują się w pewnych konkretnych obszarach mogą zagwarantować rzetelną pomoc prawną. Tego rodzaju kancelarią jest Kancelaria Adwokacka Adwokata Dominika Filipa z Sopotu. Warto zdecydować się na nasze usługi.

adres www: http://dominikfilip.pl/


:: Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl
link nie działa/spam?

Dobry adwokat w Warszawie - rozwod24.info Dobry adwokat w Warszawie - rozwod24.info

Chcesz się rozejść w łatwy sposób? Jeżeli tak to dobrze by było abyś zapoznał się z informacjami zawartymi się na prowadzonym przez nas portalu. Publikujemy wiele ciekawych oraz godnych uwagi tekstów, które związane są zarówno bezpośrednio z rozwodem jak i z radzeniem sobie z konfliktami w małżeństwie. Dodatkowo publikujemy dużo wzorów pism oraz ranking kancelarii adwokackich. Dążymy do tego, aby tak przygotowywać publikowane przez nas artykuły, aby każdy w nich mógł znaleźć ciekawe a także interesujące treści. Dzięki naszemu portalowi znalezienie radcy adwokata z Warszawy, Poznania a także Krakowa oraz wielu innych miast jest o wiele prostsze.

adres www: http://rozwod24.info/


:: Dobry adwokat w Warszawie - rozwod24.info
link nie działa/spam?

Adwokat we Wrocławiu - sprawy rodzinne - adwokat-wroclaw.info.pl Adwokat we Wrocławiu - sprawy rodzinne - adwokat-wroclaw.info.pl

Nasza kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Borowskiego realizuje kompleksowe usługi prawne zarówno dzięki posiadanej czy też przez cały czas aktualizowanej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu, czy też współpracy ze specjalistami z różnorodnych dziedzin, wśród których znajdują się notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi, detektywami. Kancelaria prowadzi też godną uwagi stronę internetową, na której poza najważniejszymi informacjami o pracy Kancelarii, da się też przeczytać porady prawne związane ze sprawami, które mogą dotyczyć każdego z nas. Damy sobie radę z każdym zadaniem.

adres www: http://www.adwokat-wroclaw.info.pl/


:: Adwokat we Wrocławiu - sprawy rodzinne - adwokat-wroclaw.info.pl
link nie działa/spam?

Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie

Dla wszystkich, których interesują kwestie prawne dotyczące prawa pracy godną uwagi stroną będzie strona należąca do Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego. Kancelaria ta umieszcza na swojej stronie ciekawe artykuły dotyczące prawa pracy, które można przeczytać za darmo, a w sposób zrozumiały oraz czytelny tłumaczą przeważnie sporne kwestie oraz trudne sprawy, z którym spotkać się jest w stanie każdy. Zachęcamy też do zaznajomienia się z usługami Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego, która mieści się w Warszawie oraz obsługuje zarówno klientów prywatnych, a także firmy różnego rodzaju.

adres www: http://www.adwokat-prawo-pracy.net/


:: Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie
link nie działa/spam?

Adwokat w Gdańsku - adwokatborowik.pl Adwokat w Gdańsku - adwokatborowik.pl

Prawo jest tak trudną dziedziną, że bez pomocy mającego bardzo duże umiejętności prawnika nie da sobie poradzić w większości aspektach ,które dotyczące są przepisów prawa. Usługi prawnika jest więc oczekiwana w wielu życiowych problemach a także jak i w wielu sprawach związanych z prowadzeniem firmy. Tego rodzaju rzetelną pomoc prawną można uzyskać między innymi w Kancelarii Adwokackiej Wojciecha Borowika w Gdańsku Oliwie. Zespół prawników ,które specjalizuj się w różnych dziedzinach prawa pozwala na uzyskanie kompleksowej pomocy praktycznie w każdej sprawie z dziedziny prawa cywilnego, karnego a także jak i administracyjnego.

adres www: http://adwokatborowik.pl/


:: Adwokat w Gdańsku - adwokatborowik.pl
link nie działa/spam?

Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody

Łódzka kancelaria prawników z KDK odzyska należne Tobie odszkodowanie. Jeśli uległeś wypadkowi lub lekarz popełnił błąd, na skutek którego ucierpiałeś Ty bądź straciłeś kogoś bliskiego - masz prawo domagać się zadośćuczynienia! Adwokaci: Piotr Kozłowski, Bernard Długosz i Damian Kuchta gruntownie zbadają Twoją sprawę i podejmie odpowiednie kroki. Ich kancelaria prawna znana jest z tego, że działa szybko, rozważnie i kreatywnie. Prawnicy mają na swoim koncie wiele wygranych spraw. Cechują się empatią, lojalnością i zawsze działają na korzyść sowich klientów. Nie trać czasu i nie szargaj swoich nerwów - jeśli potrzebujesz pomocy w walce o odszkodowanie, zgłoś się do specjal

adres www: http://kdkadwokat.pl/


:: Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody
link nie działa/spam?

Kancelaria prawna w Gliwicach KTT Kancelaria prawna w Gliwicach KTT

Jeśli interesują Państwa świadczenia prawnicze, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Katarzyna Tomczak-Trochimiuk, która usytuowana została w Gliwicach. Proponujemy dużą różnorodność usług, dlatego posiadamy pewność, że pomożemy praktycznie każdemu klientowi. Starannie traktujemy wszystkie powierzone czynności. Zapewniamy doradztwo zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Zapraszamy Państwa do rozmowy oraz współpracy.

adres www: http://www.ktt-adwokat.pl/


:: Kancelaria prawna w Gliwicach KTT
link nie działa/spam?

Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl

Jeżeli są Państwo zainteresowani pomocą prawną, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona w Kancelarii Adwokackiej Alina Korzeniowska, która znajduje się w Białymstoku. Działamy w branży od wielu lat, co jest najlepszym potwierdzeniem doskonałej klasy proponowanych przez naszą Kancelarię czynności. Profesjonalne podejście do każdej powierzonej czynności pozwala nam na zapewnienie wysokiej skuteczności działania. Indywidualnie podchodzimy do każdego kontrahenta. Zachęcamy do kontaktu.

adres www: http://alinakorzeniewska.pl/


:: Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl
link nie działa/spam?

Kancelaria prawna - Jastrzębie-Zdrój Kancelaria prawna - Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanny Kopali-Rosół specjalizuje się w pomocy prawnej. Szeroka ilość specjalności umożliwia kompleksową pomoc praktycznie dla wszystkich kontrahentów. Każdorazowo indywidualnie dostosowujemy czynności do konkretnego klienta. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką skuteczność prowadzonych zleceń. Wyróżnia nas sumienność oraz terminowość. Gwarantujemy także sposobność stałej obsługi prawnej. Szczegóły odnoszące się do przedstawionej propozycji klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.

adres www: http://www.adwokatkopala.pl/


:: Kancelaria prawna - Jastrzębie-Zdrój
link nie działa/spam?

Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl

W ofercie Kancelarii Klisz i Wspólnicy klienci odnajdą duży zakres usług dotyczących prawa. Jedną z naszych specjalności jest prawo karne. Zapewniamy wysoką efektywność działania, na którą ma wpływ precyzyjne realizowanie każdych prac, pozwalające na wybranie właściwych metod. Oferujemy pomoc fachowców w licznych dziedzinach prawa. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej propozycji znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Ludzi zainteresowanych współpracą zapraszamy do rozmowy.

adres www: http://sprawy-karne.biz.pl/


:: Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl
link nie działa/spam?

Kancelaria odszkodowawcza adwokat Anny Janickiej Kancelaria odszkodowawcza adwokat Anny Janickiej

Adwokat Anna Janicka z Łodzi prowadzi sprawy rozwodowe oraz o odszkodowanie. Wiedza, doświadczenie i empatia pozwalają jej zrozumieć klienta, a przede wszystkim przeprowadzić rozwód w sposób kulturalny i z jak największą korzyścią dla reprezentowanej strony. Adwokat Janicka podczas rozwodów stara się ograniczyć klientowi stres do minimum. Podczas procesów o odszkodowanie, na pierwszym miejscu stawia dobro klienta.W swojej pracy kieruje się uczciwością i etyką zawodową.

adres www: http://www.adwokat-janicka.com/


:: Kancelaria odszkodowawcza adwokat Anny Janickiej
link nie działa/spam?

Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu

Potrzebny adwokat w Poznaniu? Poszukiwany specjalista prawnik od takich tematów jak prawo karne, jak pomoc prawna? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co przygotowuje kancelaria prawna Olga Wawrzynkiewicz. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy na koncie i ogromny zasób wiedzy to właśnie oferta przygotowana przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, to usługi tej kancelarii prawnej

adres www: http://www.adwokat-poznan.eu/


:: Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu
link nie działa/spam?

Dąbrowa Tarnowska - adwokat Dąbrowa Tarnowska - adwokat

Czy potrzebny jest wam znakomitej jakości prawnik, adwokat? Szukacie specjalistów którzy doskonale wiedzą jak przygotować różnego rodzaju pisma prawne, wnioski sądowe? Którzy to wiedzą jak pomoc wam przed obliczem sądu? Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tego wszystkiego co przygotowane przez specjalistów w Konsorcjum Prawnym, w takich miastach jak Tarnów, Tuchów, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska. Zapraszamy do współpracy, wybierajcie tylko i wyłącznie nasze usługi już dzisiaj

adres www: http://konsorcjumprawne.pl/


:: Dąbrowa Tarnowska - adwokat
link nie działa/spam?

Adwokat - Białystok Adwokat - Białystok

Odpowiednie traktowanie każdego klienta to motyw przewodni działania Kancelarii Adwokackiej Justyna Targońska-Reduta. Umożliwia nam to zapewnienie dużej efektywności oferowanych usług. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Przygotowana przez nas propozycja zawiera duży zbiór specjalności prawa, co pozwala na zapewnienie kompletnej obsługi dla naszych kontrahentów. Długoletni staż w branży jest kolejnym atutem. Proponujemy kontrahentom możliwość porozumiewania się i prowadzenia spraw w języku angielskim oraz niemieckim. Zachęcamy Państwa do kooperacji.

adres www: http://bialystok-adwokat.pl/


:: Adwokat - Białystok
link nie działa/spam?

Adwokat w Głogowie Adwokat w Głogowie

Przeznaczeniem strony internetowej Kancelarii Adwokackiej w Głogowie jest dostarczanie informacji o rodzaju oferowanej pomocy prawnej. W gronie prezentowanych na stronie www Kancelarii pól działania znaleźć można m.in. takie obszary praktyki jak prawo karne, prawo wykroczeń, prawo cywilne, prawo spadkowe czy dochodzenie odszkodowań. Wszystkie aspekty dotyczące udzielanej pomocy prawnej przez zespół Kancelarii zostały zaprezentowane w wysoce dokładny sposób. W przypadku pytań lub niejasności istnieje możliwość uzyskania dodatkowych danych o usługach kancelarii za pośrednictwem formularza mailowego zamieszczonego na witrynie.

adres www: http://www.adwokatpreda.pl/


:: Adwokat w Głogowie
link nie działa/spam?

Kancelaria adwokacka z Lublina - kancelaria-galazka.pl Kancelaria adwokacka z Lublina - kancelaria-galazka.pl

Kancelaria Adwokacka Marcina Gałązki wyspecjalizowała się w oferowaniu dużej różnorodności czynności prawnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, co sprawia, że możemy zagwarantować doskonałą klasę proponowanych czynności. Doradzamy klientom praktycznie w każdych kłopotach z prawem. Zapewniamy pomoc klientom indywidualnym, instytucjom oraz przedsiębiorstwom. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej odnajdą Państwo szczegóły przygotowanej oferty. Zachęcamy do naszej Kancelarii, znajdującej się w Lublinie.

adres www: http://kancelaria-galazka.pl/


:: Kancelaria adwokacka z Lublina - kancelaria-galazka.pl
link nie działa/spam?

Adwokat w Głogowie Adwokat w Głogowie

Strona internetowa Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności kancelarii adwokackiej. Na poszczególnych podstronach omówione zostały ważniejsze obszary działalności zawodowej, takie na przykład jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dotyczące ochrony dóbr osobistych czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na oddzielnej podstronie omówiona została obsługa prawna. Dla większej czytelności informacji zamieszczonych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju świadczonych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest podkategoria: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.

adres www: http://www.bartoszpreda.pl/


:: Adwokat w Głogowie
link nie działa/spam?

Adwokat Sylwia Bartoszuk - Kraków Adwokat Sylwia Bartoszuk - Kraków

Kancelaria Adwokacka Sylwia Bartoszuk zlokalizowana jest w Krakowie. W naszej ofercie klienci odnajdą dużą różnorodność usług prawnych. Szeroka współpraca z licznymi fachowcami pozwala nam na oferowanie porady związanej z rachunkowością czy podatkami. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zleconego przez klienta tematu, które zapewnia doskonałe efekty podjętych działań. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kooperacji zarówno klientów prywatnych, jak również biznesowych.

adres www: http://bartoszuk.com/


:: Adwokat Sylwia Bartoszuk - Kraków
link nie działa/spam?

PAWEŁ CISEK doradztwo prawne - Łańcut PAWEŁ CISEK doradztwo prawne - Łańcut

Kancelaria Adwokacka, zlokalizowana jest w Łańcucie. Funkcję adwokata pełni mecenas Paweł Cisek. Terminowo wykonujemy przyjęte zlecenia. Podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu spraw z prawa rodzinnego, karnego i doradztwa w sprawie egzekucji komorniczych. Prowadzimy sprawy z zakresu doradztwa w sprawach rodzinnych, takich jak sprawy, dotyczące regulacji: alimentów, rozwodów, separacji, podziałów majątku małżeńskiego, a także ustaleń godzin oraz terminów spotkań, co do kontaktów z dzieckiem. Występujemy w sprawach, dotyczących postępowań egzekucyjnych, które prowadzą komornicy sądowi. Więcej o kancelarii znaleźć można na witrynie internetowej.

adres www: http://www.kancelariaadwokackalancut.pl/


:: PAWEŁ CISEK doradztwo prawne - Łańcut
link nie działa/spam?

Dobry adwokat prowadzący rozwody w Lublinie Dobry adwokat prowadzący rozwody w Lublinie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Jedlińskiej-Goławskiej specjalizuje się w wielu zagadnieniach prawa. Kompletność naszych świadczeń umożliwia Państwu możliwość powierzenia nam wielu spraw. Charakteryzuje nas staranność czynności przedprocesowych, które mają wpływ na doskonałe efekty pracy. Nasza Kancelaria funkcjonuje na rynku od długiego czasu, co jest gwarancją stabilności a także posiadania dużej wiedzy. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej klienci odnajdą dokładny opis zagadnień prawniczych, które obejmuje nasza działalność.

adres www: http://adwokacilublin.com/


:: Dobry adwokat prowadzący rozwody w Lublinie
link nie działa/spam?

Adwokat Piotrowska - Wodzisław Adwokat Piotrowska - Wodzisław

Kancelaria Adwokacka Anny Piotrowskiej w Wodzisławiu jest przedłużeniem rodzinnych tradycji prawniczych i specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, oraz w prawie pracy. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie, Klient, niezależnie czy jest to firma, czy osoba prywatna, może liczyć na fachową obsługę, szybką realizację oraz poufność. Na stronie internetowej kancelarii można zapoznać się ze szczegółowym zakresem spaw, których podejmuje się adwokat Anna Piotrowska, a także z praktycznymi poradami rozwodowymi.

adres www: http://adwokat-piotrowska.pl/


:: Adwokat Piotrowska - Wodzisław
link nie działa/spam?

WOK-KARTONY WOK-KARTONY

Wytwórnia Opakowań Kartonowych Marian Górny z siedzibą w Barłożni, to poważny partner, jakiemu warto zlecić realizację w największym stopniu nietypowego zlecenia. Obsługuje klientów z Poznania, Leszna, Zielonej Góry oraz Wolsztyna. Na życzenie realizujemy nadruki wedle projektu własnego czy też zleceniodawcy. Kontrahenci doceniają nas za terminowość, wysoką jakość wykonania oraz to, że do produkcji opakowań używamy jedynie specjalistycznych maszyn. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i indywidualne podejście. Zapewniamy, że współpraca z nami będzie zadowalająca dla obu stron. Zapraszamy! Więcej danych dotyczących naszej działalności znajdą Państwo na witrynie internetowej.

adres www: http://wok-kartony.pl/


:: WOK-KARTONY
link nie działa/spam?

KANCELARIA WYLĄG - adwokaci w  Tarnowskich Górach KANCELARIA WYLĄG - adwokaci w Tarnowskich Górach

Szukasz kancelarii prawnej w Tarnowskich Górach? Jeżeli tak, to sprawdź propozycję Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych „Wyląg” Spółka Partnerska. Kancelaria funkcjonuje na rynku od wielu lat i cały czas dynamicznie się rozwija. Swoim klientom zapewnia obsługę prawną z zakresu prawa: cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, bankowego, gospodarczego i handlowego, a także prawa karnego i wykroczeń. Swoją propozycję kancelaria kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz przedsiębiorstw. Należy podkreślić, że każdą sprawę kancelaria traktuje indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, więcej informacji znajduje się na str

adres www: http://www.kancelaria-wylag.com/


:: KANCELARIA WYLĄG - adwokaci w Tarnowskich Górach
link nie działa/spam?

Prawnik w Słupsku -  adw. Rożnowska-Iwanicka Prawnik w Słupsku - adw. Rożnowska-Iwanicka

Myślisz w jaki sposób zrozumieć swoje kłopoty z dziedziny prawa? Była żona planuje zabrać ci prawa rodzicielskie? Preferujesz, żeby w twoich sprawach pośredniczył prawnik? Być może jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz pomocy prawnej odnośnie firmy? rnrnW takich kłopotach może przydać się adw. Ewa Rożnowska-Iwanicka. Ogromna znajomość w dziedzinie nauk prawnych pozwala na specjalistyczną obsługę w procesach spadkowych i nie tylko. Mec. Ewa Rożnowska-Iwanicka od 2003 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Koszalinie, co gwarantuje aktywność zgodną z najwyższymi standardami i nienaganną moralność. Na stronie biura adwokat-slupsk.eu dostrzec możemy wykaz zadań, w których specjalizuje się adwokat

adres www: http://adwokat-slupsk.eu/


:: Prawnik w Słupsku - adw. Rożnowska-Iwanicka
link nie działa/spam?

Kancelaria adwokacka w Krakowie - tombarkiewicz.pl Kancelaria adwokacka w Krakowie - tombarkiewicz.pl

Zapraszamy Państwa do przeanalizowania oferty naszej kancelarii (więcej szczegółowych informacji na temat oferty kancelarii dostępnych pod adresem naszej strony internetowej). Fachowe wsparcie prawne może okazać się niezastąpiona nie tylko w chwilach bardzo poważnych kłopotów, ale również w przypadku chęci polepszania warunków warunków życiowych. Spotykamy się z bardzo dużą ilością takich przypadków, gdzie pomoże tylko adwokat, czyli osoba z odpowiednim doświadczeniem oraz wykształceniem Nasza kancelaria posiada wiele specjalizacji, z zastrzeżeniem, że żadna sprawa nie jest zbyt trudna. Kancelaria oferuje np. prowadzenie spraw cywilnych (zajmie się tym adwokat od prawa cywilnego), reprezento

adres www: http://www.tombarkiewicz.pl/


:: Kancelaria adwokacka w Krakowie - tombarkiewicz.pl
link nie działa/spam?

ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS prawna obsługa firm w Wodzisławiu Śląskim ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS prawna obsługa firm w Wodzisławiu Śląskim

Kancelaria adwokacka Andrzej Babilas, znajdująca się w Rybniku realizuje sprawy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego oraz prawa handlowego. Pomaga oraz doradza klientom z województwa śląskiego i opolskiego. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami oraz instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji i rejestrów. Pomaga oraz doradza prawnie także klientom indywidualnym. Przygotowuje dla nich pisma procesowe, opinie i wzory umów. Przeprowadza konsultacje oraz udziela porad prawnych. Ważne informacje o naszej kancelarii adwokackiej na stronie internetowej.

adres www: http://www.adwokat-babilas.pl/


:: ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS prawna obsługa firm w Wodzisławiu Śląskim
link nie działa/spam?

JACEK SZEWCZYK adwokat karny z Krakowa JACEK SZEWCZYK adwokat karny z Krakowa

Kancelaria Adwokacka Jacek Szewczyk świadczy usługi adwokackie dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Adwokat prowadzi konsultacje i porady prawne, negocjacje i reprezentuje Klientów przed organami administracyjnymi oraz sądowymi, sporządza pisma i opinie prawne. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, w tym o odszkodowania i zadośćuczynienie, prawa rodzinnego, rozwodami, separacjami, sprawami o alimenty, podziały majątku, ubezpieczeniowymi, mieszkaniowymi, a także z zakresy prawa karnego, pracy, gospodarczego spółek handlowych oraz bankowego. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe kancelarii zostały opublikowane na stronie internetowej.

adres www: http://adwokatszewczyk.pl/


:: JACEK SZEWCZYK adwokat karny z Krakowa
link nie działa/spam?

MACIEJ WŁODARCZYK kancelaria adwokacka Gdańsk MACIEJ WŁODARCZYK kancelaria adwokacka Gdańsk

Kancelaria adwokacka Macieja Włodarczyka znajduje się w Gdańsku. Prowadzi czynności prawnicze na terenie Trójmiasta oraz w całym województwie pomorskim. Współpracuje z Gdańską Grupą Radów Prawnych. Prawnik specjalizuje się w przeprowadzeniu spraw o dochodzenie odszkodowań dla osób pokrzywdzonych. Adwokat prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego skarbowego. Udziela porad prawnych i reprezentuje osoby oskarżone lub pokrzywdzone przed sądami, organami ścigania. Prócz tego w kancelarii prowadzone są sprawy z obszaru prawa cywilnego oraz rodzinnego. Prawnik przeprowadza także czynności z prawa gospodarczego. Informacja na witrynie internetowej.

adres www: http://www.adwokat-wlodarczyk.pl/


:: MACIEJ WŁODARCZYK kancelaria adwokacka Gdańsk
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2018