Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: Obsługa, prawna, firm,

Kategoria :
Handel i usługi, Prawo i podatki, Biznes i ekonomia,

Wpisów: :
KANCELARIA KUFIETA Obsługa prawna firm we Wrocławiu KANCELARIA KUFIETA Obsługa prawna firm we Wrocławiu

Kancelaria Prawna Rafał Kufieta znajduje się we Wrocławiu. Naszym celem jest służyć klientom, dostarczając porady prawne oraz wskazówki adekwatne do potrzeb klienta. Wyznaczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o wysoki poziom naszej pracy, szybkość działania, partnerskie relacje współpracy oraz wspieranie klienta w formie stałej obsługi. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, konsultacji i szkoleń wg indywidualnego programu. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

adres www: http://www.kancelariakufieta.pl/


:: KANCELARIA KUFIETA Obsługa prawna firm we Wrocławiu
link nie działa/spam?

ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS prawna obsługa firm w Wodzisławiu Śląskim ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS prawna obsługa firm w Wodzisławiu Śląskim

Kancelaria adwokacka Andrzej Babilas, znajdująca się w Rybniku realizuje sprawy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego oraz prawa handlowego. Pomaga oraz doradza klientom z województwa śląskiego i opolskiego. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami oraz instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji i rejestrów. Pomaga oraz doradza prawnie także klientom indywidualnym. Przygotowuje dla nich pisma procesowe, opinie i wzory umów. Przeprowadza konsultacje oraz udziela porad prawnych. Ważne informacje o naszej kancelarii adwokackiej na stronie internetowej.

adres www: http://www.adwokat-babilas.pl/


:: ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS prawna obsługa firm w Wodzisławiu Śląskim
link nie działa/spam?

Obsługa prawna w Gdańsku Obsługa prawna w Gdańsku

Prawo jest bardzo rozległą i złożoną dziedziną, na którą składa się wiele elementów. Istnieje wiele dziedzin prawa, jak między innymi prawo spadkowe, rodzinne, administracyjne, cywilne i wiele innych. Dzięki doskonałemu znajomości prawa, kancelaria radców prawnych z Gdańska może oferować tak szeroki wybór profesjonalnych i fachowych usług prawnych na wysokim poziomie merytorycznym. Firma prawnicza istnieje od lat i dzięki wysokiej skuteczności i doskonałej znajomości materii zapracowała sobie na miano bardzo solidnej firmy.

adres www: http://kancelaria-gdanska.pl/


:: Obsługa prawna w Gdańsku
link nie działa/spam?

obsługa prawna dla firm obsługa prawna dla firm

Kancelaria prawna Meditor - usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Obsługa dla firm i instytucji - Odszkodowania, wypadek przy pracy, odzyskiwanie odszkodowań, zakładanie spółki i inne sprawy. Oferujemy pełną windykację wierzytelności. Dobry prawnik, adwokat i radca prawny Wrocław, woj. dolnośląskie - adwokaci, kancelaria prawna zaprasza. Przekształcanie w SA, tworzenie spółek, przekształcanie spółek, zakładanie sp. zo.o. przekształcanie w SA.

adres www: http://www.kancelarie-meditor.pl/


:: obsługa prawna dla firm
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2018