Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 

Kategoria: Śmieszne

   

Polskie kabarety Polskie kabarety

Kaba-rety.pl gwarantuje użytkownikom serwisu codzienną dawkę skeczy. Codziennie aktualizujemy najlepsze stand-upy. Na naszym portalu znajdą Państwo polecane materiały, które z pewnością rozśmieszą do łez i poprawią humor. Każdy zaresjestrowany użytkownik serwisu może publikować filmiki przedstawiające skecze kabaretowe. W naszej poczekalni mogą Państwo głosować na ciekawe propozycje. Poszczególne występy kabaretowe zostały posegregowane według nazwy kabaretu lub wykonawcy. W dziale Top Facebook użytkownicy mogą zapoznać się ze skeczami najczęściej dodawanymi w portalu społecznościowym.
Page Rank: -1

adres www: http://www.kaba-rety.pl/


:: Polskie kabarety
link nie działa/spam?

Demotywatory, Kwejk, Wiocha,śmieszne obrazki Demotywatory, Kwejk, Wiocha,śmieszne obrazki

Najlepsze Demotywatory. Fifek.pl to niesamowity portal sieciowych memów w którym zamieszcza się tylko nie publikowane nigdy obrazki z różnymi przekazami. To strona przeznaczone głównie młodzieży w wieku dojrzewania i starszym jak przykładowo licealistom. Jest opcja dołączania własnych treści jednakowoż są one każdorazowo sprawdzane przez moderację. Z tego powodu na fifek.pl obowiązuje zakaz publikowania treści niewspółgrających z polskim prawem takich jak przemoc.
Page Rank: -1

adres www: http://fifek.pl/


:: Demotywatory, Kwejk, Wiocha,śmieszne obrazki
link nie działa/spam?

Paczaizm - najlepszy zbiór śmiesznych obrazków Paczaizm - najlepszy zbiór śmiesznych obrazków

Paczaizm.pl to najlepsze treści w Internecie. Na stronie internauci znajdą śmieszne GIF-y, jak też obrazki z zabawnych rozmów w serwisach internetowych. Treści serwisu użytkownicy mogą oglądać według konkretnych grup, mogą też wpisać preferowane przez siebie słowo kluczowe w znajdującą się w serwisie wyszukiwarkę. Dostępne jest ponadto przeglądanie poprzez losowy obrazek, internauci mogą też przejrzeć najlepiej ocenione treści. Dzięki wtyczce z portalu społecznościowego Facebook zamieszczanie komentarzy i udostępnienie obrazka jest szybkie. Serwis nie wymaga logowania ani rejestracji.
Page Rank: -1

adres www: http://paczaizm.pl/


:: Paczaizm - najlepszy zbiór śmiesznych obrazków
link nie działa/spam?

Najlepsze demotywatory Najlepsze demotywatory

Odchamsie.com.pl to strona zawierająca interesujące filmy i zdjęcia. Goście odwiedzający stronę mogą obejrzeć tysiące filmów i obrazków wybranych przez administratorów witryny. Użytkownicy serwisu mogą sugerować nowe filmy i obrazki, które po rozpatrzeniu mogą zostać umieszczone na witrynie odchamsie.com.pl. Ponadto istnieje możliwość oceny dotychczas zamieszczone obrazki i filmy, zaś najpopularniejsze grafiki i filmy awansują do specjalnej listy.
Page Rank: -1

adres www: http://www.odchamsie.com.pl/


:: Najlepsze demotywatory
link nie działa/spam?

Fajne prezenty Fajne prezenty

Lubisz trochę pogłówkować to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Mamy w sprzedaży między innymi magiczną kostkę czy łamigłówkę szósty zmysł. Ciągle powiększamy nasz asortyment i dodajemy nowości, tak aby trafić w gusta nawet tych najbardziej wymagających klientów. Urodziny czy spotkania towarzyskie nie muszą być nudne, dzięki gadżetom z naszego sklepu zaskoczysz nie jedną osobę. Ciekawe opisy produktów, zachęcają do ich kupna i zostania naszym stałym klientem. Zajrzyj do nas raz ,a zobaczysz , że będziesz to robić stale.
Page Rank: -1

adres www: http://lucas-sklep.pl/


:: Fajne prezenty
link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019