Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 

Kategoria: Rodzina

   

 Pleo : najnowszej generacji robot edukacyjny Dinosaur Pleo : najnowszej generacji robot edukacyjny Dinosaur

PLEO rb to zaawansowany technologicznie robot edukacyjny, o wyglądzie dinozaura. PLEO rb (reborn) to doskonała alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na posiadanie zwierzęcia domowego. Jak każde stworzenie, PLEO rb (reborn) czuje głód i zmęczenie, wzywa do zabawy oraz do pielęgnowania. PLEO rb sam zdecyduje kiedy zrobić sobie drzemkę, zasygnalizuje głód oraz pójdzie tam, gdzie będzie miał ochotę PLEO rb może zmienić zdanie i nastrój, tak jak Ty. Świetnie sprawdzi się w roli domowego pupila.
Page Rank: -1

adres www: http://www.pleopolska.pl/


:: Pleo : najnowszej generacji robot edukacyjny Dinosaur
link nie działa/spam?

Nazwiska - archiwa online Nazwiska - archiwa online

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie informacje i jaką historię posiada twoje nazwisko. Często człowiek nie zastanawia się dlaczego akurat tak się nazywa i kim byli jego przodkowie. Dzięki naszemu nowemu narzędzi po wpisaniu swojego nazwiska, będziesz mógł bezpłatnie przeglądać archiwa wielu diecezji i instytucji w Polsce, a także pobrać skany. Wiele osób odnalazło tak informacje o swoich przodkach i powiększyło swoje drzewo genealogiczne. Zapraszamy na wspaniałą przygodę, jaką jest genealogia.
Page Rank: -1

adres www: http://archiwaonline.pl/


:: Nazwiska - archiwa online
link nie działa/spam?

Zaproszenia ślubne i akcesoria ślubne Zaproszenia ślubne i akcesoria ślubne

Jedno z najszybciej pojawiających się pytań na początku przygotowywania ślubu, brzmi: Jak się właściwie za to zabrać? W takiej sytuacji służymy Wam naszą pomocą. Na naszej stronie dostępny jest dział pomocy online, który udostępnia numery telefonów, faks oraz adresy email do naszych konsultantów. Chętnie udzielimy informacji jak wybrać wyjątkowe zaproszenia ślubne, akcesoria ślubne i inne artykuły związane z weselem. Dzięki naszym wykwalifikowanym doradcom uzyskacie pełne i wyczerpujące informacje o naszych projektach oraz otrzymacie pomoc, jakiej szukacie.
Page Rank: -1

adres www: http://www.zaproszenia.com.pl/


:: Zaproszenia ślubne i akcesoria ślubne
link nie działa/spam?

AKANT Sala weselna i bankietowa w Warszawie. Wesela i bankiety - Warszawa AKANT Sala weselna i bankietowa w Warszawie. Wesela i bankiety - Warszawa

Akant Sala bankietowa oddalona 15 km od Centrum Warszawy, mogąca komfortowo pomieścić do 150 osób, otoczona szpalerami tui tworzącymi tło dla nietuzinkowych zdjęć. Proponowane wnętrza wyróżnia elegancja, a przyjęcia w niej organizowane stanowią niezapomniane przeżycie. Wyobraźnia i doświadczenie naszych szefów kuchni mile Państwa zaskoczą. Przygotowane przez nich potrawy zaspokoją najwybredniejsze podniebienie. Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, bankiety, przyjęcia okolicznościowe.
Page Rank: -1

adres www: http://salebankietowe.pl/


:: AKANT Sala weselna i bankietowa w Warszawie. Wesela i bankiety - Warszawa
link nie działa/spam?

Wesela w Krakowie Wesela w Krakowie

Przedstawiamy Krakowski Serwis Weselny wesele.krakow.pl Jest to strona dla planujących wesele w Krakowie jak i w bliskiej okolicy Krakowa. Sale bankietowe i sale weselne w Krakowie oraz ślub i wesele w Krakowie. Przedstawiamy spis firm oferujących usługi z zakresu: organizacja wesel w Krakowie, catering, sale weselne, kwiaciarnie, limuzyny, suknie ślubne oraz wiele innych. Polecamy i zapraszamy na stronę krakowskiego serwisu weselnego.
Page Rank: -1

adres www: http://www.wesele.krakow.pl/


:: Wesela w Krakowie
link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021